Bu 10 Altcoin’e Dikkat: Binance Beklenen Tokeni Çıkardı!

Binance, Çarşamba günü yaptığı duyuruda fan token endeksi için kalıcı sözleşmelerin başlatıldığını duyurdu. “FOOTBALL” token, SANTOS ve PORTO dahil 10 fan token’in bileşiminden oluşacak.

Binance, FIFA 2022’den önce fan token sözleşmelerini başlattı

Lider borsa Çarşamba günü, Futbol Fan Token Endeksi kalıcı sözleşmelerinin başladığını duyurdu. Bu endeks Binance’de USDT çiftinde listelenen fan tokenlerin performanslarını takip ediyor. Borsaya göre, kullanıcılar, yeni ürün ile 25x’e kadar kaldıraçlı işlemler yapabilecekler. Binance.com’dan elde edilen verilere göre, FOOTBALL/USDT fiyatı 1.000 dolar açılış fiyatı ardından 1.500 doların üzerine kadar ilerledi. Şu anda sert dalgalar eşliğinde 1.100 civarında işlem görüyor.

Binance Futbol Taraftar Token Endeksi sözleşmeleri artık günün 24 saati, 25 kata kadar kaldıraçla işlemlere açık.

Fan token piyasası talep görüyor

Fan Token Endeksi kalıcı sözleşmelerinin lansmanı, çoğu futbol sezonunun yeniden başlaması nedeniyle iyi zamanda geldi. Yaklaşan FIFA dünya kupası 2022, 20 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri ​​arasında Katar’da yapılacak. Fan token’ler, sahiplerinin kulüpleriyle ilgili çoğunlukla küçük kararlarda oy kullanmalarına izin veren kripto paralardır. Manchester City, Porto, PSG , Lazio, Barcelona, ​​Santos, AC Milan ve Atletico Madrid gibi birçok üst düzey kulüp, taraftar tokenlerini piyasaya sürdü. Yerli ligler ve uluslararası turnuvalar, futbol kulüpleri son birkaç aydır dijital dünyada rekabet ediyor.

Futbol kulüpleri tarafından sunulan fan token’ler, futbol taraftarları arasında popülaritesini artırdı. Binance ve Socios, fan token’ler başlatmak için önde gelen platformlar olarak kalmaya devam ediyor. Ayrıca, birçok takımın artık kendi kripto para birimi mevcut. Token’ler, kulüpler tarafından giderek artan bir şekilde, bu tür futbol kulüpleri için token’ler sağlayan yeni bir gelir kaynağı olarak görülüyorlar. Bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi, fan token’ler de borsalarda alınıp satılabilirler.

Binance fan token listesi

Binance şu anda dört spor kulübü için fan token sunuyor. Futbol kulüpleri Lazio, Santos FC, FC Porto ve ayrıca Alp Formula 1 yarış takımı. CryptoSlam’den gelen en son verilere göre, bu dört fan tokeni şu anda piyasa değeri sıralamasına hakim ve ilk ikisi son 30 ila 90 gün içinde yaklaşık %200 değer kazandı.

Fan token’lerin, pandeminin bir sonucu olarak ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Çoğu spor takımı taraftarı boş statlarda oynanan maçlara katılamamıştı. Bu maçlar büyük futbol kulüplerini de zora soktu. Avrupa’nın en büyük 20 gelir getiren kulübünün satışları geçen yıl %12 düşüşle 8,2 milyar Euro’ya (9,9 milyar dolar) düştü. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, bu boşluğu dolduran fan token’ler faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.