Doğukan Manço’dan Zeynep Bastık’a reaksiyon: Sahneme hiç mi saygın yok?

DJ ve prodüktör Doğukan Manço, Kapadokya’daki 3. Milletlerarası Sıcak Hava Balon Şenliği’nde kendisinden evvel sahne alan müzikçi Zeynep Bastık’a reaksiyon gösterdi. Manço, “Ben senden evvel sahne alsaydım, sana olan hürmetim gereği senin tanınan olduğun müzikleri repertuvarıma koymazdım. Tesadüf mü, yoksa sahneme hiç mi saygın yok?” dedi.

Kapadokya’daki 3. Milletlerarası Sıcak Hava Balon Şenliği’nin ikinci gününün kapanışını yapan Doğukan Manço, yaklaşık bir saat boyunca sahnede kaldı. Kendisinden evvel sahne alan Zeynep Bastık’ın sahne finalini ‘Ben Adam Olmam’ ve ‘Sakin Ol’ müzikleri ile yapmasına reaksiyon gösteren sanatçı, toplumsal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Manço, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün peş peşe sahnemiz vardı. Ben senden evvel sahne alsaydım, sana olan hürmetim gereği senin tanınan olduğun müzikleri repertuvarıma koymazdım. Ancak sen final müziklerini peş peşe ‘Ben Adam Olmam’ ve ‘Sakin Ol’ olarak seçtin. Tesadüf mü, yoksa sahneme hiç mi saygın yok?” tabirlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.