Estetik Olağanüstüsü Seda Sayan Genç Kocayla Kaş’a Uçtu! Kocasına Siyah Mayosuyla Poz Verdi

Balayılarını Paris ve Hollanda’da tamamlayan Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti, yaz tatilleri içinse Kaş’ı tercih ettiler. Hollanda dönüşü soluğu estetikçide alan Sayan, gençleştirme süreçlerini tamamladıktan sonra eşiyle birlikte Antalya Kaş’a gittiler. Eşinin Kaş tatilini çok istediğini daha evvelki röportajında lisana getiren Sayan, eşini kırmadı ve bir arada Kaş’a uçtular. İşte Seda Sayan ve eşinden Kaş tatilinden birinci paylaşım

SEDA SAYAN-ÇAĞLAR ÖKTEN ÇİFTİNİN BİRİNCİ TATİLLERİ

Kendisinden 25 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile hayatını birleştiren Seda Sayan, eşiyle birlikte sık sık seyahatlere çıkıyor. Mersin ziyaretinden sonra Hollanda’ya uçan ikili Türkiye’ye dönüş yapar yapmaz Kaş’ta soluğu aldılar.

KAŞ’I TERCİH ETTİLER

Yaz tatilleri için Kaş’ı tercih eden Sayan-Ökten çiftinden birinci tatil pozu da geldi. Eşinin fotoğrafını çektiği Sayan’dan o pozunu ‘Sevgilimin gözünden’ notuyla paylaştı.

TATİL ÖNCESİ ESTETİKÇİYE KOŞTU

Yaşında karşın formunu koruyan Sayan’ın giydiği siyah bikini de çok konuşuldu. Tatile çıkmadan evvel belini ve bacaklarını incelten Sayan’ın fit bedeni da gözlerden kaçmadı. İşte Seda Sayan’dan tatil pozu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.