Umut Bozok’un menajerinden flaş açıklama: Kısa vakitte birileri işini kaybedecek

Geçtiğimiz dönem Kasımpaşa formasıyla gol hükümdarı olan Umut Bozok, kiralık mukavelesinin bitmesinin akabinde Fransız grubu Lorient’e geri dönmüştü.

Transferde ismi başta Galatasaray olmak üzere birçok Muhteşem Lig grubuyla anılan futbolcu için menajerinden açıklama geldi.

“GÖRÜŞME OLMADIĞINDAN İNDİRİM DE OLMADI”

Umut Bozok’un menajeri Olivier Davo, Ajansspor‘a yaptığı açıklamada, “Umut ve geleceği hakkında çıkan saçma sapan haberlerden yorulduk. Galatasaray ile görüşme olmadığından indirim de olmadı” sözlerini kullandı.

“KISA VAKİTTE BİRİLERİ İŞİNİ KAYBEDECEK”

Türkiye’de birçok kişinin Umut transferine dahil olmak istediğinin altını çizen Davo, “Ve bu şahıslar gazetelerde yanlış haberler çıkarttı. Sanırım bu yüzden kısa vakitte birileri işini kaybedecek. Bu şahıslar ortadan çıktıktan sonra Galatasaray’ın daha uygun bir dönem geçireceğine inanıyorum” dedi.

Basında yer alan haberlerde, Galatasaray’ın birinci etapta Umut Bozok ile 1,5 milyon Euro’ya anlaştığı lakin daha sonra yıldız golcünün menajerinin fiyat artırak 2 milyon Euro fiyat talebinde bulunduğu ileri sürülmüştü.

Geçtiğimiz dönemin başında Lorient’ten Kasımpaşa’ya kiralık olarak gelen Umut Bozok, gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti.

İstanbul temsilcisi ile 41 müsabakada vazife alan 25 yaşındaki santrfor, 20 kere rakip fileleri havalandırarak, ligi gol hükümdarı olarak tamamlamayı başardı.

Bozok, 8 kere da ekip arkadaşlarına son pası veren isim oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.