Ünlü Fenomen Reynmen ve Sevgilisi Cansu Kurtaran’ın Londra Seyahatindeki Aşk Dolu Paylaşımları Çok Konuşuldu

Ünlü fenomen ve şarkıcı Reynmen magazin gündemine sık sık gösterdiği tepkiler ve yaptığı göndermeler ile gelen bir isim. Reynmen’in aşk hayatı da bu olaylardan nasibini alıyor olsa da, son zamanlarda birlikte gördüğümüz sevgilisi Emire Cansu Kurtaran’la kendisini yakıştıran çok. Yurtdışına yaptıkları bir seyahatte ikilinin paylaştıkları pozlar çok sevildi. Detaylar içeriğimizde?

Derdim Olsun, Ela ve Leila gibi şarkılarla hit olan Reynmen davranışlarıyla ve yaşadığı polemiklerle magazin gündemine sık gelen isimlerden biri.

Önce sosyal medya platformlarında ün kazanan sonra Youtube videoları ile adını kalıcı hale getiren Yusuf Aktaş, “Ela” isimli şarkısıyla 2020 yılında “Yılın Şarkısı” seçilmişti ve ismini daha çok insana duyurmayı başarmıştı.

Fakat kendisi geçtiğimiz ay düzenlenen Altın Kelebek ödül töreninden sonra ödülünü çöpe attığı görüntüleri paylaşarak sansasyon yaratmıştı.

Ayrıca ünlü fenomen yaptığı dobra yorumları, söylemler ve paylaşımlarla da sürekli gündeme gelmeyi başarıyor.

Aldığı Altın Kelebek ödülünü çöpe atmasıyla gelen tepkilere de cevabı gecikmemişti.

Anlayacağınız tepkilerini vermekten hiç çekinmeyen Reynmen’e Türkiye’nin en çok konuşulan fenomenlerinden biri diyebiliriz.

Sosyal medyanın bilinen isimlerinden olan Reynmen, bu pozlarla aşkını ilan etmiş ve sevgilisi Cansu Kurtaran’ı takipçileriyle paylaşmıştı.

Bunun gibi pozlarla aşklarını sık sık gösteriyor genç çiftimiz.

Geçtiğimiz gün ikilinin yurtdışına yaptığı seyahatten paylaştıkları hikayeler de çok sevildi.

İşte Yusuf ve Cansu çiftinin Londra’daki aşk dolu seyahati ve birbirinden mutlu pozları.

?

İkili Lunapark’da eğlendikleri dakikaları böyle paylaştı…

?

?

?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*